Quady TGB

Wysoka jakość w połączeniu z niską ceną

Quady TGB zaprojektowano wykorzystując zaawansowaną technologię, która dała im dużą niezawodność i wpłynęła na korzystną cenę.

Design, który cieszy oko i daje dużą wygodę jazdy

Quady TGB odznaczają się ciekawym designem, który sprawił, że przykuwają oczy miłośników pojazdów ATV. Nowoczesne kształty i bogate wyposażenie fabryczne to tylko część zalet quadów TGB. Projektując je wzięto pod uwagę nie tylko wygląd quada TGB, ale również komfort osób jeżdżących quadem – zarówno kierowcy, jak i pasażera. Quad TGB jest długi, dzięki czemu pozostawia dużo miejsca do siedzenia – przykładowo pasażer w modelu quada TGB Blade może liczyć na wyodrębnione, wyżej położone siedzenie z oparciem i podnóżki pod stopy. Jeśli lubisz podróżować w dwie osoby to quad TGB jest dla Ciebie!

Quad TGB z elektrycznym wspomaganiem
kierownicy czy bez – który wybrać?

Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami
akcesoria do quadów TGB

Wersja TGB Premium!

Quady TGB posiadają bogate wyposażenie fabryczne, jednakże firma TGB chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferuje im również quady w wersji Premium, która zawiera znacznie większą ilość dodatkowych akcesoriów. Cena quada TGB Premium jest o kilka tysięcy wyższa niż jego podstawowa wersja, jednak zdecydowanie bardziej opłacalna. Skąd to wynika? Przede wszystkim z wyższej ceny każdego pojedynczego akcesorium. Łącząc kilka akcesoriów do quada w jeden pakiet od razu dodany do quada TGB, otrzymujesz rabat w postaci łącznej niższej ceny wszystkich dodatków. Do tego akcesoria do quada TGB są już w nim zamontowane, dlatego nie musisz się przejmować, w jaki sposób samodzielnie zamontować osłony spodu do quada czy grzane manetki i podgrzewane siedzenie do quada. Brzmi wspaniale! I takie jest! Co jeszcze można znaleźć w bogatszej wersji Premium quada TGB? Wszystko zależy od wersji quada i pakietu, ale są to m.in. kufer do quada, kanister i mocowanie kanistra, gaśnica, dodatkowe oświetlenie quada czy uchwyty montażowe. Odwiedź Andzika i zapytaj nas o wersję PREMIUM!

TGB, quad który zdobył uznanie w Europie

Quad TGB od lat cieszy się uznaniem wśród osób korzystających z quadów. Doceniony został m.in. we Francji, Niemczech czy Czechach, gdzie kilkukrotnie zdobył tytuł quada roku. Takie wyróżnienie mówi już samo za siebie i pokazuje, że quadowi TGB można zaufać. Firma TGB zajmuje się również produkcją przekładni, skrzyń napędowych i innych części zamiennych, które znajdziemy w pojazdach znanych marek, takich jak chociażby Piaggio, Peugeot, SYM. Dzięki zaawansowanej technologii, jaką przez lata doskonalili inżynierowie, w quadach TGB zamontowano wszystko co niezbędne do sprawnej jazdy quadem. Zastosowanie elektronicznego wtrysku paliwa pozwoliło na zmniejszenie zużycia paliwa w pojeździe ATV, a tym samym sprawiło, że kład TGB stał się bardziej ekonomiczny i zużywa mniej paliwa. Wśród modeli TGB znajdziemy chociażby quad TGB Blade 600, jak i quad o większej pojemności silnika, a zarazem większej sile quad TGB 1000.
Co sprawi, że quad TGB zainteresuje Cię? Na pewno ciekawy design, przedłużone podwozie pozwalające na komfort jazdy kierowcy i pasażera oraz zapewniające dużą stabilność jazdy, napęd 4x4 z możliwością blokady dyferencjałów, niezależne zawieszenie wszystkich kół, duży prześwit kół, elektryczne wspomaganie kierownicy (EPS) i mocne hamulce – wszystko to sprawia, że quadem TGB pokonasz nierówny teren, błotniste podjazdy czy zaśnieżone drogi. Do tego nowoczesne oświetlenie LED zużywa mniej energii i wygląda naprawdę imponująco, a wyświetlacz LCD pozwala na łatwe odczytanie wielu funkcji na panelu.
Quady użytkowe, takie jak quady TGB wykorzystywane są chętnie nie tylko jako quady do rekreacyjnej jazdy, ale przede wszystkim jako quady do pracy, quady w rolnictwie, quady w sadownictwie, quady w przedsiębiorstwach, quady do odśnieżania oraz quady w jednostkach państwowych i służbach mundurowych.
Jako Andzik, oprócz sprzedaży quadów TGB oferujemy Ci również duży wybór akcesoriów do quadów TGB oraz części zamienne do quada TGB. Jeśli szukasz takich akcesoriów jak wyciągarka do quada, zderzak do quada, kufer na quada, osłony spodu do quada, dodatkowe oświetlenie na quada, pług do quada, koła do quada, ogrzewane siedzenie do quada, ogrzewanie manetek w quadzie, kask na quada, strój na quada, rękawice na quada to w Andziku na pewno je znajdziesz. Jako dealer marki TGB doskonale znamy pojazdy ATV i potrafimy fachowo dobrać do nich akcesoria i części.
Kupując quada TGB możesz również liczyć z naszej strony na pełny serwis posprzedażowy quada TGB. Wykonujemy przeglądy quada TGB, jak i zajmujemy się naprawą quadów TGB. Dbamy o naszych klientów, dlatego dołożymy wszelkich starań by Cię zadowolić!
Quady TGB oraz części i akcesoria do quadów TGB znajdziesz w jednym z naszych lokali: Andzik sklep z quadami Białystok ul. Hetmańska 67 (województwo podlaskie) i Andzik salon z quadami Ełk ul. Jana Pawła II 26 lok. U3 (woj. warmińsko-mazurskie). Quada TGB kupisz w naszym sklepie za gotówkę, na raty lub w leasingu. Zapytaj nas o ofertę, a przygotujemy ją z myślą o Tobie!

Poznaj nasze nowości!

Odwiedź nas i wybierz quada TGB dla siebie.

Odwiedź nas

Napraw swojego quada TGB!

Umów się na serwis quada lub przegląd quada

Odwiedź serwis

Zobacz inne propozycje quadów

Sprawdź jakie jeszcze modele i rodzaje quadów mamy w sprzedaży. Wybierz quada dla siebie i całej rodziny.

Sprawdź
Autoryzacje

BIAŁYSTOK

ul. Hetmańska 67
tel. 884 00 00 75

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 9:00-15:00

EŁK

ul. Jana Pawła II 26 lok. U3
tel. 512 180 098

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 10:00-14:00