Podkategorie

ZIPP 4 CROSS 300 4X4

CENA: 19900 zł

BOX – tylny  -solidny, pojemny i wytrzymały, który dodatkowo pełni funkcję oparcia dla pasażera, w przedniej części quada znajduje się pojemny zamykany schowek

UKŁAD NAPĘDOWY : za pomocą przycisku pozwala łatwo przełączać się między trybami napędu 2WD / 4 WD do wspinaczki w trudnym górzystym terenie

HAK HOLOWINICZY i WYCIĄGARKA –  ta moc silnika pozwala zabrać ze sobą wiele 4cross  4×4 jest standardowo wyposażony w hak holowniczy, natomiast wyciągarka ma niesamowitą moc pozwala wyciągnąć  nawet 315 kg

SILNIK: potężny silnik 300 cc z chłodzeniem wodnym. Maksymalny moment obrotowy 23N.N/5500rpm z pojedynczym cylindrem. Maksymalna prędkość 82 km/h.

CVT – bezstopniowa przekładnia – precyzyjne wyczucie, transmisja pięciobiegowa z półautomatycznego sprzęgła,  pozwala użytkownikowi wybrać swoją pozycję biegów która gwarantuje i zapewnia maksymalną przyczepność i niskie zużycie paliwa.

HAMULCE TARCZOWE:  zapewniają mnóstwo możliwości hamowania, gdy jest to potrzebne. Z przodu podwójne zaciski i  tarcze 190 mm i tylne tarcze 210 mm. Dają gwarancję bezpieczeństwa.

WYŚWIETLACZ LCD –  wyświetlacz lcd danych posiada licznik godzin pracy silnika, która zapewnia dokładny obraz wykorzystania sprzętu. Pozostałe odczyty wyświetlacza wskazuje czas, ogólny przebieg, licznik podróży, stan paliwa i tryb transmisji napędu.

ZAWIESZENIE: Zawieszenie o dużym skoku zapewnia, że opony są w spójnym kontakcie z podłożem, nawet w trudnym terenie. Podwójne amortyzatory przód i tył pozwalają dostosować się do wszystkich powierzchni i oferuje ogromny prześwit. Regulacja obciążenia wstępnego optymalizuje komfort prowadzenia.

Wymiary 315 KG
Waga 2160 X 1210 X 1250
Silnik 4T
Pojemność 276 CC
Prędkość maks. 82 KM/H
Rozruch ELEKTRYCZNY
Opona przód 25 X 8-12
Opona tył 25 X 10-12
Hamulce przód TARCZOWY HYDRAULICZNY
Hamulce tył TARCZOWY HYDRAULICZNY
Kolorystyka moro liście
Akumulator 12 V / 14 AH
Zbiornik paliwa 12,5 L
Wyposażenie inne BOX, WYCIĄGARKA, HAK, 4X4