Podkategorie

JUNAK 901 RS

CENA: 4999zł

Typ usportowionego nakeda, który najlepiej sprawdza się w realiach ruchu miejskiego. Zwinna i lekka konstrukcja motocykla doskonale odnajduje się w zakamarkach zakorkowanych ulic i wielkomiejskich przepychankach.

Tam gdzie potrzeba gracji i sprytu, tam bezwarunkowo pasuje Junak 901 RS. Design inspirowany klasycznymi, ponadczasowymi wzorcami. Zwarta, logicznie zagospodarowana bryła nadwozia idealnie łączy walory estetyczne z funkcjami użytkowymi. Agresywne, sportowe malowanie stanowi celne dopełnienie stylizacji, ale też powoduje, że motocykl zdecydowanie wycina się z otoczenia, przez co staje się dużo bardziej widoczny.

Oryginalne, surowe w formie cygaro wydechu, aluminiowe obręcze kół, niewielka owiewka z nowoczesną optyką podkreślają tylko surową elegancję bryły motocykla. Zgrabnie została zagospodarowana „komora silnika”. Obrys zespołu napędowego szczelnie wypełnia światło wnęki a specyficznego uroku dodaje zastrzał ramy przebiegający ukośnie nad gaźnikiem.

Gabarytowo 901 RS to pełnowymiarowy, klasyczny motocykl. Masa gotowego do drogi pojazdu oscyluje w okolicach 110kg więc 50ccm ma przed sobą maleńkie wyzwanie.Oczywiście silnik to ta sama jednostka, którą zastosowano w modelach Junaka 901 i 902. Rozwiązanie niezawodne, funkcjonalne i ekonomiczne, stwarzające również szerokie możliwości tuningowe.

MODEL 901 RS
POJEMNOŚĆ 49 CM³
RODZAJ SILNIKA CZTEROSUWOWY
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA 45 KM/H
MOC 3,5 KM
ROZRUCH ELEKTRYCZNY I NOŻNY
HAMULEC PRZÓD TARCZOWY HYDRAULICZNY
HAMULEC TYŁ BĘBNOWY MECHANICZNY
ROZMIAR OPONY PRZÓD 2.75 – 18
ROZMIAR OPONY TYŁ 3.25 – 16
WYMIAR DŁ. / SZER. / WYS. ( MM ) 2110 / 770 / 1150
MASA WŁASNA 115 KG
DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE 150 KG
WYSOKOŚĆ SIEDZISKA ( MM ) 770
POJEMNOŚC ZBIORNIKA PALIWA 13 L
ILOŚĆ MIEJSC 2
DOSTĘPNE KOLORY BIAŁO-CZERWONY, CZARNO-GRAFITOWY, CZARNO-CZERWONY